Dekanın Mesajı

  • DEKANIN MESAJISevgili Öğrenciler,

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 14.06.2018 tarih ve 30451 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2018/11959 sayılı “Bazı Yükseköğretim Kurumlarına Bağlı Olarak Enstitü, Fakülte ve Yüksekokul Kurulması, Kapatılması ve Adlarının Değiştirilmesi Hakkında Karar” ile kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

Fakültemiz genç ve dinamik akademik kadrosu ile öğrencilerimize öğrenci merkezli, yenilikçi, bilimsel ve etik anlayışı ile eğitim fırsatı sunmaktadır. Eczacılık mesleğinde yeni bir döneme girilmesi ile temel eczacılık eğitimlerinin yanı sıra son zamanlarda klinik eczacılık ve eczacılık işletmeciliği gibi daha yenilikçi eğitimlerle bütünleştirerek eğitim haritamızı oluşturduk.

İlk öğrencilerini 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında almayı planladığımız Fakültemizde ulusal/uluslararası düzeyde bilgi ve becerilere sahip hasta yaklaşımı olan eczacıları yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.

Sevgili öğrencilerimiz sizleri aramızda görmeyi heyecanla bekliyoruz. 5 yıllık eğitiminiz boyunca her türlü imkandan yararlanacağınız Üniversitemize, sizleri bizimle olmaya davet ediyoruz.

 

Prof. Dr. Hacı Ömer ATEŞ

Eczacılık Fakültesi Dekanı

 

 

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Taşlıçiftlik Kampüsü Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.